KONST / Litografier / Färglitografi 11587519
nr 1158 7519
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad. 34/100. Bladets mått: 83x60
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 januari 2018
kl 18:45:11
27/1 16:46:17
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd